Najobľúbenejšie ubytovanie v Ždiari

Vysoké Tatry

Ždiar je miesto jedinečných zážitkov, krásnych výhľadov a úžasnej prírody. Preto, ak hľadáte miesto pre svoju dovolenku, je Ždiar tou pravou lokalitou.

Obec leží v malebnom údolí. Na jednej strane sa týčia Belianske Tatry, na druhej Spišská Magura. Dedinka má približne 1300 obyvateľov a svojim návštevníkom ponúka mnoho možností na relax, ale aj aktívnu zábavu.

Pre milovníkov zimných športov sú v bezprostrednej blízkosti dostupné lyžiarske strediská:

  • Ski Centrum Strachan
  • Ski Bekeš
  • Ski Centrum Strednica
  • Ski Monkova Dolina
  • BACHLEDKA Ski & Sun

To samozrejme ani zďaleka nie je všetko. Preto neváhajte a vyberajte si svoj pobyt ešte dnes. My sme pre vás vybrali tie najobľúbenejšie možné ponuky na ubytovanie v Ždiari:

Wellness Penzión Šafrán

Wellness Penzión Šafrán mení obyčajný pohľad z okna na fascinujúcu panorámu Belianskych štítov. Okrem výnimočného výhľadu ponúka aj výbornú kuchyňu, vkusné ubytovanie a širokú škálu aktivít. Pre malých hostí je pripravený detský kútik, trampolína a ohradená zvieracia obora s danielmi, muflónmi, kačkami a ďalšími zvieratkami.

Užijete si to relax vo wellness centre, kde na vás čaká suchá sauna, parná bylinková sauna, vírivka a soľná jaskyňa. Samozrejme veľkým lákadlom je blízkosť viacerých lyžiarskych stredísk s možnosťou denného a nočného lyžovania. Celkovú atmosféru penziónu dotvára reštaurácia s jedlami slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Špecialitou je goralský večer so živou hudbou.

Len teraz máte príležitosť zažiť nezabudnuteľný pobyt v srdci Belianskych Tatier so zľavou až 14%. Na výber máte pobyt pre dve osoby s polpenziou na 1 až 7 nocí a s neobmedzeným vstupom do wellness. Neváhajte a príďte tam, kde je každý moment výnimočný. Pobyt si rezervujete priamo tu.

Penzión Viktória 3*

Tento moderný 3* Penzión Viktória ponúka všetko čo si od dovolenky v horách môžete priať. Krásne výhľady na okolitú prírodu, lyžiarske strediská či bežecké trasy. To všetko len pár minút od penziónu. A, ako bonus moderné wellness centrum s novým bazénom s teplotou príjemných 33°C.

O kvalite ubytovania svedčí aj vynikajúce hodnotenie (9.7 z 10) od viac, ako 170 hostí. Tí si pochvaľovali hlavne profesionálny prístup personálu, moderné a čisté vybavenie penziónu a gastronómiu na vysokej úrovni.

Aktuálne máte možnosť zakúpiť si zľavnený pobyt na 1-7 nocí pre 2 osoby (do izby je možné pridať aj prístelky pre deti). V cene pobytu je neobmedzený vstup do wellness centra a polpenzia. Penzión je navyše pet friendly. Na výlet tak môžete zobrať aj svojho rodinného štvornohého miláčika!

Penzión Patrik

Radi vás privítajú aj v Penzióne Patrik. Obklopený nádhernými Belianskymi Tatrami ponúka pohodlné ubytovanie s balkónom a výhľadom na hory. Práve tie lákajú milovníkov zimných radovánok. A skutočne si prídu na svoje. Lyžiarske stredisko Ski Centrum Strachan je vzdialené iba 550 metrov od penziónu.

Keď sa podvečer vrátite unavený z celodennej lyžovačky, môžete sa tešiť na gastronomický zážitok v reštaurácii. S istotou oceníte aj bar a relaxovať môžete na slnečnej terase alebo v spoločenskom salóniku.

S Penziónom Patrik tak získate nie len miesto na prespanie – získate domov, kde sa stretnú pohodlie a prírodná krása Belianskych Tatier. Pridajte sa a zažite dovolenku plnú potešenia, oddychu a nezabudnuteľných zážitkov.

A práve teraz máte jedinečnú príležitosť. K dispozícii je totiž viacero zliav v rozpätí od 9% do 19%. Preto neváhajte a vyberajte ešte dnes.

Špeciálna ponuka

Lietadlo v lese – Spišské Bystré, Slovenský raj

Pokiaľ túžite po netradičnom ubytovaní a nezabudnuteľnom zážitku, je tu pre vás Lietadlo v lese. Zažite jedinečný pobyt v “lietadle” umiestnenom v korunách stromov, ktoré bude celé len a len vaše. Tento unikátny zážitok vás zavedie do nádherného spojenia s prírodou a pohodlným luxusom. A to nie je všetko.

Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do fínskej sauny a vírivky, ktoré sa nachádzajú priamo na “palube”. K tomu vás dostanú úchvatné scenérie s výhľadom na Tatry. Celý pobyt je navrhnutý tak, aby ste si užili maximálny komfort a zároveň sa ponorili do atmosféry, ktorú iné ubytovanie nemôže ponúknuť.

V Lietadle môžu dve osoby stráviť jednu až štyri nezabudnuteľné noci. Cena začína od zaujímavých 99€ za noc. Pobyt odporúčame rezervovať čo najskôr, lebo voľné termíny sa míňajú.

Kam v okolí na výlet?

Na svoje si prídu aj priaznivci turistiky a prírody. V okolí sa nachádza napríklad Belianska jaskyňa s úctyhodnou dĺžkou trasy až 1370 m. Pokiaľ do Ždiaru zavítate s malými deťmi, určite navštívte Strachankovo family park s goralskou farmičkou a atrakciami pre tých najmenších. Samozrejmosťou sú potom aj rôzne turistické a náučné chodníky.

Chcete zažiť trochu adrenalínu? Nie je nič jednoduchšie. Stačí zájsť na bobovú dráhu Bachledova dolina, ktorá je s parametrom 1200 metrov najdlhšia svojho druhu na území Tatier.

Ak ste skôr vodný živel, naplno si užjete pobyt v Aquacity Poprad, ktoré je od Ždiaru vzdialené zhruba 30 km. Privítajú vás termálne, relaxačné a plavecké bazény, tobogány a pestrá škála relaxačných procedúr v tamojšom wellnese.


Lokalita Vysoké Tatry
Prístupový bod Ždiar