Praktické doplnky pre cyklistov: Čo sa vám bude hodiť?

Slovensko

Chcete začať s cyklistikou? Najdôležitejším rozhodnutím je výber bicykla. No zabudnúť by ste nemali ani na niekoľko doplnkov. Tieto sú veľmi praktické.

Doplnky pre cyklistov
zdroj: pexels.com

Jazdenie na bicykli nie je len tak. Musíte dodržiavať určité predpisy a mať povinnú výbavu. A čo iné užitočné veci, ktoré sa vám ako aktívnemu cyklistovi budú hodiť? Tieto 4 vám spríjemnia každú jazdu bicyklom.

Využite Muziker zľavový kód a nakupujte cyklistické doplnky za skvelé ceny.

Doplnky pre cyklistov
zdroj: pexels.com

Smart hodinky

Vývoj nových technológií je tak pokročilý, že mobilný telefón dokážu v mnohých funkciách nahradiť smart hodinky. Pri jazde na bicykli určite oceníte napríklad možnosť rýchleho prijatia hovoru.

Zaznamenajú rôzne hodnoty, či už zdravotné, ako je napríklad tep, obsah kyslíka v krvi, ale takisto aj počet najazdených kilometrov.

Batoh

Bicyklom do práce? Prečo nie. Ak je vám jazdenie pohodlné aj na dlhšie trasy, môžete bicyklom nahradiť auto alebo iné dopravné prostriedky. Na odnesenie vecí si zaobstarajte batoh menších rozmerov. Komfortne ho odnesiete na chrbte.

Samozrejme, musíte rátať s možnosťou odnesenia menšieho počtu vecí napríklad v porovnaní s premiestňovaním autom.

Nákup najrôznejších športových produktov bude výhodnejší, ak použijete Hop sport zľavový kód.

Doplnky pre cyklistov
zdroj: pexels.com

Fľaša na vodu

Ani na bicykli nesmiete zabúdať na dostatočný pitný režim. Cyklistickú fľašu teda berte ako nevyhnutnú výbavu na každej trase, aj tej krátkej. Pred sladkými nápojmi uprednostnite čistú vodu. Tá váš smäd uhasí najviac.

Akčná kamera

Bicyklom sa dostanete na mnohé krásne miesta, ktoré by ste možno autom tak skoro neobjavili. Predstavte si, aké by bolo skvelé mať ich zachytené na kamere. Prostredníctvom nich sa na tieto miesta budete môcť vizuálne kedykoľvek vrátiť.

Doplnky pre cyklistov
zdroj: pexels.com

Tieto 4 doplnky vám odporúčame my. Čo je podľa vás ďalším must have na jazdu na bicykli? Ich výber je individuálny a súvisí aj s tým, na akej úrovni sa cyklistike venujete. Iné sa vám zídu pri rekreačnom jazdení a iné pri jazdení na profesionálnej úrovni.


Lokalita Slovensko