Tipli: Ako vždy ušetriť pri nákupe online?

Slovensko

Portál Tipli ponúka možnosť ušetriť desiatky eur pri online nákupoch. Pýtate sa, ako je to možné? Pri každom nákupe stačí využívať cashback a množstvo výhodných zľavových kupónov.

Výhodnejšie nakupovanie v e-shopoch

Aj vás vždy poteší veľký nápis výpredaje pri kliknutí na stránku vášho obľúbeného obchodu? Odteraz nemusíte čakať na medzisezónne zľavy či kontrolovať špeciálne zľavové akcie, Tipli to urobí za vás. Tipli je internetový portál, ktorý vám ponúka to najvýhodnejšie nakupovanie s cashbackom.

Cashback je možnosť získania peňazí späť z vašich nákupov. Stačí, ak sa do vybraného obchodu prekliknete cez cashbackový portál Tipli a budete nakupovať, ako zvyčajne. Tipli vám na účet pripíše peniaze späť z vášho nákupu. Cashbacková služba funguje veľmi jednoducho. Vďaka tomu, že Tipli prinesie nového zákazníka do konkrétneho e-shopu, získa Tipli odmenu, ktorú môže ponúknuť vám vo forme cashbacku.

Ak obľubujete nákupy cez internet, s cashbackom si môžete zarobiť nemalú čiastku. Zopár desiatok eur vás ale určite poteší aj v prípade, že cez internet nakupujete len občas.

Ešte väčšie zľavy s Tipli

Okrem cashbacku ponúka Tipli aj ďalšie možnosti pre výhodnejšie nakupovanie. Na webe Tipli.sk nájdete prehľad aktuálnych zľavových akcií v obľúbených obchodoch hneď. Prekliknúť sa môžete aj na zoznam zľavových kódov alebo si prelistovať najnovšie akčné letáky. Vďaka prehľadnej a jednoduchej stránke zaručene ušetríte.

Ak máte svoj obľúbený obchod, stačí ak si ho priamo vyhľadáte vo vyhľadávači na Tipli. Pri obchode sa vám automaticky zobrazí výška cashbacku, ktorý v obchode môžete získať. Napríklad v obchode Orsay, ktorý ponúka štýlové a elegantné dámske oblečenie môžete získať až 3 % späť zo sumy, ktorú tam miniete.

Nakupovať cez Tipli môžete aj športové potreby v obchode A3 SPORT či elektroniku v NAY Elektrodom. Na rozdiel od vašich zvyčajných nákupov, odteraz pri každom z nich ušetríte.


Lokalita Slovensko