Obrovo – Čutkovská dolina

Liptov

Obrovo je zábavný areál pre deti, v ktorom býva jediný obor na Slovensku. Obra Čutka a jeho zábavné hry a atrakcie nájdete Čutkovskej doline v Ružomberku na Liptove. Pozrite sa na otváracie hodinycenník.

Čo v Obrove nájdeme ?

Tento zábavný areál pre deti ponúka množstvo atrakcií:

  • trampolíny
  • maxi prak
  • mini zipline
  • zvonkhra
  • kreslenie
Obrovo - Čutkovská dolina
Obrovo v Čutkovskej doline – foto: FB Obrovo

V Obrove sa zabavia deti, ale aj ich rodičia. Spolu si môžete zahrať veľký 3D šach, či veľké pexeso. Svoje hlavy potrápite nad Čutkovými hlavolamami a pre tých, ktorí milujú adrenalín je tu pripravený lanoparklukostreľba.

Cez leto deťom pripravujú program animátori, ktorí ich aj sprevádzajú cez všetky hry v parku. Najvhodnejšie sú pre deti do 12 rokov.

Obrova cesta

Okrem zábavného parku na vás v Čutkovskej doline čaká aj Obrova cesta, ktorá vedie do Hrabovskej doliny. Trasa má necelých 9 kilometrov a jej prechod vám zaberie maximálne hodinu. Vedie po lesnej ceste, ktorá nie je náročná a z časti má asfaltový povrch. Na tejto ceste deti nájdu 5 vecí, ktoré Čutko postrácal. Ak nájdu všetky a splnia úlohy, na konci ich čaká malá odmena.

Kde sa najeme ?

Ak vám po dlhom šantení v Obrove vyhladne, najesť sa môžete v blízkej Kolibe u dobrého pastiera alebo v Kolibe Fatranka. Obe reštaurácie sú od Obrova vzdialené iba 3 minúty pešej chôdze.

Ak sa vyberiete po Obrovej ceste do Hrabovskej doliny, narazíte na Fatrapark Reštauráciu. Priamo na Hrabovskej priehrade nájdete Bufet MotajkaGrill & Bar.

Obrovo – vstupné a otváracie hodiny

Vstupné platí dieťa a je v ňom zarátaný doprovod dvoch dospelých osôb zadarmo. Vstupné platí celý deň, s možnosťou opätovného návratu, ak areál opustíte.

Obrovo býva otvorené sezónne a každý deň počas letných prázdnin. V prípade zlého počasia býva areál zatvorený. Aktuálny cenník a dobu otvárania nájdete na webe prevádzkovateľa.

Zážitky a výlety v okolí

autor: Alica, foto: FB Obrovo


Lokalita Liptov
Náročnosť ľahká
Prístupový bod Ružomberok, Čutkovská dolina